Пе­ре­мож­ці от­ри­ма­ють по­да­рун­ки

  1. Page d'accueil
  2. Uncategorized
  3. Пе­ре­мож­ці от­ри­ма­ють по­да­рун­ки

Пе­ре­мож­ці от­ри­ма­ють по­да­рун­ки

Київстар Тб Визначив Переможців Розіграшу Подарунків До Дня Народження Платформи Київстар

Наймолодшим учасникам мали право допомагати близькі та рідні. Одному учаснику дозволялося подавати на конкурс необмежену кількість малюнків. Конкурс проводився на території Україні за участі громадян України.

«Я читаю Вінниця.information, у вас багато цікавого про місто, про людей, про події. Коли побачила, що проводиться розіграш призів, скажу чесно, навіть не вірила, що все по-справжньому. Завжди думала, що виграють, тільки «свої». До слова, станом на 10 січня для участі в https://denzadnem.com.ua/nauka/161241 проєкті зареєструвалися 5 родин. Заступниця Міністра Вікторія Киреєва під час привітання наголосила на важливості просвітницької роботи з дітьми. Промокоди на доступ до платформи кіно та телебачення Київстар ТБ наші переможці отримають в SMS на вказаний номер телефону чи E-mail.

Подарунки отримають користувачі Дія.Освіта серед учнів Львівщини, які пройдуть найбільше освітніх серіалів. Про це у понеділок, four грудня, повідомила прес-служба ЛОВА. Нагадаємо, що розіграш відбувався з 7 до 17 грудня 2023 року.

Взамін усі учасники отримали запрошення на показ фільму або мультфільму в кінотеатрі «Woodmall Cinema». Участь у таких заходах можуть взяти родини з малечею віком від 7 років. Проте жодна дитина, яка брала участь у конкурсі, не лишилася поза увагою. Організатори, а це відділ культури молоді, спорту та туризму Старосамбірської міської ради, відзначили усіх. Нагороджували конкурсантів голова територіальної громади Ігор Трухим та директорка Старосамбірської публічної бібліотеки Людмила Сольчаник.

Про це редакції Бахмут IN.UA розповіла соціальна працівниця благодійного фонду “Рокада” пані Олена. Зв’язок із переможцями та підтвердження виграшу відбудеться протягом трьох робочих днів. Сертифікати на 2000 тисячі гривень в магазині цифрової техніки Comfy, брендовані термокружки, фірмові блокноти, ручки і календарі в редакції вручили 11 переможцям акції.

Впродовж тижня діти здобували прихильність у глядачів їхніх відеопривітань для матусь в мережі Фейсбук. Переможців визначили за прихильністю глядачів і вони були нагороджені призами від міського голови Ігоря Трухима. « ZAXID.NET  » працює за підтримки Європейського фонду за демократію (EED). Зміст публікацій не обов’язково відображає офіційну позицію EED. Інформація чи погляди, висловлені у публікаціях « ZAXID.NET  » є виключною відповідальністю редакції. 11 учасників набрали максимальні 34 бали, ще 61 — 33 бали.

Author Avatar

Add Comment